Miesięczne archiwum: wrzesień 2019

Dzień chłopaka

30 września w naszym internacie, również obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Nasi wychowankowie zostali rano przywitani słodkim poczęstunkiem i życzeniami.

Otrzęsiny

Fotorelacja z „Otrzęsin” wychowanków internatu, które odbyły się 26.09.2019 na sali gimnastycznej  Zespołu Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wlkp.

JESTEŚMY PRZYJACIÓŁMI ZIEMI

W poczuciu odpowiedzialności za czystość środowiska w dniu 18.09.2019 wychowankowie naszego internatu  z zaangażowaniem sprzątali Park Kopernika w Gorzowie Wlkp.         Park znajduje się w pobliżu internatu. Uczniowie postanowili zadbać o porządek w  wyjątkowym miejscu odpoczynku i zabawy mieszkańców miasta. Gratulujemy naszym chłopcom  postawy odpowiedzialności i wrażliwości  za czystość środowiska oraz docenienie piękna przyrody znajdującej… Czytaj dalej »

3, 2 , 1 … START

1 września 2019 roku w Internacie „ Amicus” przy ul. Piłsudskiego 9 w Gorzowie Wlkp. przywitaliśmy uczniów klas pierwszych, którzy  będą mieszkać na drugim piętrze tego budynku. Serdecznie witamy wychowanków i ich rodziców. Życzymy wszystkim uczniom spokojnego pobytu i owocnej nauki w szkole.

Kontakt

„AMICUS” Internat Zespołu Szkół Elektrycznychul. Piłsudskiego 966-400 Gorzów Wlkp.tel. 515 892 675e-mail: internat@elektryk.gorzow.pl