Miesięczne archiwum: czerwiec 2021

KIBICUJEMY !

W 2020 roku wszyscy zagorzali fani piłki nożnej oczekiwali na mecze Mistrzostw Europy. Niestety z powodu pandemii nie odbyły się one. W czerwcu br. zostały jednak wznowione. Udział w mistrzostwach biorą wspaniałe drużyny, także Polska Reprezentacja. Nasi wychowankowie kibicują różnym drużynom ale sercem są z Polską. Mocno trzymaliśmy kciuki za naszych orłów.

PODSUMOWANIE

W dniu 16 czerwca 2021 roku w naszym internacie odbyło się rozstrzygniecie KONKURSU CZYSTOŚCI. Za najczystsze pokoje wychowankowie otrzymali dyplomy oraz drobne upominki nawiązujące swoim symbolem do czystości.  Miejsce pierwsze uzyskali wychowankowie z pokoju 211B – Kacper i Piotr.  Miejsce drugie uzyskali wychowankowie z pokoju 203A – Michał, Kamil oraz Wojtek.  Miejsce trzecie dobyli wychowankowie… Czytaj dalej »

Na sportowo

„W zdrowym ciele zdrowy duch”  – z takim przesłaniem z okazji Dnia Dziecka wychowankowie internatu “AMICUS”  brali udział w organizowanych przez wychowawców zajęciach sportowych. Do turnieju halowej piłki nożnej, który odbył się na hali SP1 w Gorzowie Wlkp.,  przystąpiły 4 zespoły pięcioosobowe tocząc boje o zwycięstwo i puchary.  Kibice oraz zawodnicy okazali wielkie zainteresowanie, kunszt walki, determinację, zaangażowanie i ambicję walcząc o zwycięstwo… Czytaj dalej »

DZIEŃ DZIECKA

„Duży czy mały dzisiaj świetuje, dziś każdy jest dzieckiem i się raduje. Małych przyjemności, wielkich miłości, zdrowia, szczęścia i dużo radości. Każdemu życzymy tego, co potrzebuje, niech w Dniu Dziecka nawet dorosły króluje!  Wychowankowie internatu już od poniedziałku świętowali Dzień Dziecka. Z tej okazji wychowawcy przygotowali słodkie deserowe niespodzianki.  Był to kolejny krok byśmy wszyscy w miłej, radosnej atmosferze spędzili… Czytaj dalej »

Drodzy wychowankowie internatu

Mamy nadzieję, że jesteście zdrowi i już w najbliższym czasie będziemy mogli wszyscy się spotkać. od zamknięcia szkol minęło już kilka miesięcy, a my na nowo otwieramy się dla Was 😉 Choć jest nas jeszcze garstka, to miło staramy się spędzić ze sobą czas i nadrabiamy koleżeńskie zaległości.  Pozdrawiamy serdecznie wszystkich