Miesięczne archiwum: czerwiec 2023

WAKACJE TUŻ – TUŻ

Wielkimi krokami zbliżają się upragnione przez wszystkich uczniów wakacje i  tradycyjnie w naszym internacie jest to moment posumowań.  W „Panteonie sław” na miejscu pierwszym zasiadł z najwyższą średnią ponad 5,0 Adrian Duczek z klasy 2TP, na drugim uplasował się Piotr Pluskota z klasy 1TP, a trzecie miejsce należy do Jakuba Kramarzewskiego z klasy 3TD. W… Czytaj dalej »

DZIEŃ DZIECKA INTERNATU „AMICUS”

Dnia 31 maja 2023r. na boisku szkolnym przy ulicy Grobla 68A odbył się integracyjny piknik na świeżym powietrzu oraz wspólne grillowanie połączone ze świętowaniem Dnia Dziecka. Wychowawcy i Pani kierownik zadbali o pyszne kiełbaski, wspaniałą atmosferę oraz piękną pogodę. W trakcie spotkania rozegrano turniej piłki nożnej, w którym wraz z wychowankami zagrała również Pani Karolina,… Czytaj dalej »

DZIEŃ DZIECKA W SP 17 NA SPORTOWO

Praca w społeczności jest więcej niż tylko celem, który należy osiągnąć. Stanowi część tego, kim jesteśmy. Etos dzielenia się pracą i pomocą z lokalną społecznością zainaugurował zarząd Młodzieżowej Rady Internatu AMICUS i jest obecnie kontynuowany przez coraz szersze grono wychowanków. Nasza młodzież pod opieką pani Agnieszki Cisowskiej po raz kolejny zorganizowała różne atrakcje dla dzieci… Czytaj dalej »