Miesięczne archiwum: wrzesień 2023

Smaki lata

Choć za oknem słoneczna pogoda przypomina chwilami lato, to w powietrzu o poranku i wieczorem czuć jesień. „Elektryczna Kuchnia Amicusa” z początkiem września postanowiła już działać.  Na stole w kuchni pojawiły się zerwane z ogrodów maliny, jabłka i śliwki. Przygotowanie pysznych dżemów i frużelin było chwilą. W ten sposób zamknięte smaki lata w słoiku, poznamy… Czytaj dalej »

Poznaj miasto Gorzów

„Internat AMICUS, pierwszoklasiści, integracja, miasto Gorzów” to hasła, które często słyszą nowi uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych i wychowankowie naszego internatu. Początek września to czas budowania więzi, relacji i miłych skojarzeń z nowym miejscem i ludźmi. Na spotkaniu  z nowoprzyjętymi wychowankami pani Roksana omówiła kilka interesujących propozycji aplikacji internetowych, które ułatwiają codzienne życie i są domeną… Czytaj dalej »

DRODZY WYCHOWANKOWIE !!!!

Internat i szkoła szybko drugim domem się staje, Z nich wynosi się wiedzę i dobre obyczaje. To tu spędza się czasu tak wiele. Niech więc prawdziwi będą przyjaciele. Niech każdy dzień niesie mnóstwo radości Oraz (wciąż większej) świata ciekawości!                                                                      Grono Pedagogiczne i MRI