Miesięczne archiwum: grudzień 2022

MUNDIAL W KATARZE- STREFA KIBICA W INTERNACIE

Dnia 20 listopada 2022r. oficjalnie rozpoczęły się mistrzostwa świata w piłce nożnej w Katarze. Wychowankowie Internatu „Amicus” wraz w wychowawcą mgr Karoliną Szczech przygotowali strefę kibica, w której wspólnie kibicowali swoim ulubionym drużynom. Nie da się ukryć, że to mecze Polski cieszyły się największym zainteresowaniem i wzbudzały najwięcej emocji, które udzieliły się również tym wychowankom,… Czytaj dalej »

AMICUS i Portus podbijają polską wieś

Młodzieżowa Rada Internatu była pomysłodawcą i zorganizowała 30 listopada br.  w auli naszej szkoły Zabawę Andrzejkową pod hasłem: „AMICUS i Portus podbijają polską wieś”. Poprzez liczne zabawy i wróżby andrzejkowe próbowaliśmy poznać naszą przyszłość w otoczeniu darów ze wsi polskiej.  Miło, zabawnie i z humorem spędziliśmy wieczór w gronie przyjaciół, tańcząc i dobrze się bawiąc.… Czytaj dalej »

Jesienne czytanie

Za oknem jesień w pełni, a w powietrzu czuć czasami nawet zimę 😉 Okazuje się, że długie, chłodne i jesienne listopadowe wieczory wcale nie muszą być nudne. To idealny czas na wieczorne seanse ulubionych seriali, a także na nadrobienie książkowych zaległości. Jesienne wieczory są znakomitym pretekstem do wyciągnięcia z szafy miękkiego koca, zrobienia sobie pysznego… Czytaj dalej »