Rekrutacja do Internatu „AMICUS” na rok szkolny 2026/2027
Rekrutacja do Internatu „AMICUS” rozpocznie się od dnia 13 lipca 2026 roku od godziny 8.00 i potrwa do dnia 15 lipca 2026r. do godziny 14.00. W tym czasie zainteresowani uczniowie składają wypełniony wniosek w sekretariacie szkoły wraz z kompletem dokumentów.
Nabór prowadzony jest na wolne miejsca. Oznacza to, że nie obejmuje tych wychowanków, którzy już mieszkają w internacie i złożyli w wymaganym terminie wniosek o kontynuację pobytu na kolejny rok szkolny.
Wniosek o przyjęcie do internatu składa kandydat, który został przyjęty na nowy rok szkolny 2026/2027 do klasy pierwszej Zespołu Szkół Elektrycznych lub kandydat, który jest uczniem ZSE klas II – IV.
Szczegółowe informacje o rekrutacji znajdują się na stronie http://zsegw.pl
W zakładkach szkoła/internat/rekrutacja znajdą Państwo
„Regulamin rekrutacji do Internatu „AMICUS” Zespołu Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wlkp. na rok szkolny 2026/2027” oraz terminarz naboru TUTAJ, a także wszystkie załączniki TUTAJ, zakładka „Pliki do pobrania”.
Wstępne wyniki tegorocznego naboru zostaną ogłoszone 17 lipca br.
Następnie zakwalifikowani kandydaci będą mieli czas na złożenie deklaracji woli zamieszkania w internacie (od 20 lipca br. do 23 lipca br.). Ostateczne wyniki rekrutacji do Internatu „AMICUS” poznamy 23 lipca br. do godziny 14.00.
