Archiwum autora: admin

Szanowni Państwo, drodzy Wychowankowie

Tegoroczne wakacje dobiegają końca, a rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024 już za chwilę. Czas powrotu do AMICUSA i do szkoły. W niedzielę 3 września br. o godzinie 16.30 odbędzie się spotkanie z kierownikiem internatu, na które zapraszamy nowych wychowanków – pierwszoklasistów wraz z Rodzicami. (miejsce spotkania –  ul. Piłsudskiego 9,  sala na parterze) Ze względu… Czytaj dalej »

Wyniki rekrutacji do internatu na rok szkolny 2023/2024

Szanowni Państwo  Lista uczniów zakwalifikowanych do Internatu AMICUS na rok szkolny 2023/2024 została wywieszona w holu głównego budynku szkoły na ul. Dąbrowskiego 33.   Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu 515 – 892 – 675  Prosimy bardzo zakwalifikowanych kandydatów o przesłanie na adres e-mail: internat@elektryk.gorzow.pl oświadczenia woli zamieszkania w placówce – zał. nr 3 do dnia 02.08.2023 r.… Czytaj dalej »

WAKACJE TUŻ – TUŻ

Wielkimi krokami zbliżają się upragnione przez wszystkich uczniów wakacje i  tradycyjnie w naszym internacie jest to moment posumowań.  W „Panteonie sław” na miejscu pierwszym zasiadł z najwyższą średnią ponad 5,0 Adrian Duczek z klasy 2TP, na drugim uplasował się Piotr Pluskota z klasy 1TP, a trzecie miejsce należy do Jakuba Kramarzewskiego z klasy 3TD. W… Czytaj dalej »

DZIEŃ DZIECKA INTERNATU „AMICUS”

Dnia 31 maja 2023r. na boisku szkolnym przy ulicy Grobla 68A odbył się integracyjny piknik na świeżym powietrzu oraz wspólne grillowanie połączone ze świętowaniem Dnia Dziecka. Wychowawcy i Pani kierownik zadbali o pyszne kiełbaski, wspaniałą atmosferę oraz piękną pogodę. W trakcie spotkania rozegrano turniej piłki nożnej, w którym wraz z wychowankami zagrała również Pani Karolina,… Czytaj dalej »

DZIEŃ DZIECKA W SP 17 NA SPORTOWO

Praca w społeczności jest więcej niż tylko celem, który należy osiągnąć. Stanowi część tego, kim jesteśmy. Etos dzielenia się pracą i pomocą z lokalną społecznością zainaugurował zarząd Młodzieżowej Rady Internatu AMICUS i jest obecnie kontynuowany przez coraz szersze grono wychowanków. Nasza młodzież pod opieką pani Agnieszki Cisowskiej po raz kolejny zorganizowała różne atrakcje dla dzieci… Czytaj dalej »

KONKURS FOTOGRAFICZNY „KRAJOBRAZ W OBIEKTYWIE”

Dnia 22 maja odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Krajobraz w obiektywie”, zorganizowanego przez wychowawcę panią Karolinę Szczech. Konkurs miał na celu zachęcić do rozwijania zainteresowania fotografią, jako jedną z form spędzania wolnego czasu. Skierowany był do miłośników fotografii, niezależnie od poziomu zaawansowania. Zachęcał do fotograficznej „interpretacji” otaczającej rzeczywistości. Fotografia ma zdolność angażowania, inspirowania oraz… Czytaj dalej »

„Przyszłość należy do Waszych marzeń”

18 kwietnia br. Młodzieżowa Rada Internatu wraz z kolegami z pierwszych klas pod opieką Grona Pedagogicznego ceremonialnie pożegnała Absolwentów Internatu AMICUS z rocznika 2023. Uroczyste spotkanie przebiegło w ciepłej atmosferze, pełne było wspomnień, chwil radości, refleksji i niezapomnianych rozmów.   Wychowankowie przygotowali dla naszych abiturientów wiele niespodzianek: prezentację multimedialną zdjęć z lat 2019/2023, która pozwoliła… Czytaj dalej »

DZIEŃ OTWARTY W AMICUSIE

W ubiegłą sobotę 15 kwietnia br. ósmoklasiści wraz z rodzicami mieli niepowtarzalną okazję do zwiedzania AMICUSA. Po rozpoczęciu i wystąpieniu Dyrektora Szkoły Stanisława Jodko oraz zaprezentowaniu przez nauczycieli krótkiej charakterystyki kierunków kształcenia, przybyli goście rozpoczęli zwiedzanie budynków Elektryka rozmieszczonych w różnych częściach miasta, w których to przygotowano wiele atrakcji i niespodzianek. W naszym internacie na… Czytaj dalej »