Elektryczna Kuchnia AMICUSA po nowemu

przez | 5 stycznia 2023

Z nowym rokiem w Elektrycznej Kuchni AMICUSA zaszły zmiany bowiem zawitali do niej goście – nauczyciele z naszej szkoły, którzy wspólnie z wychowankami postanowili coś pysznego przygotować w myśl powiedzenia „przez żołądek do serca”. 

Pani Anna Inman przygotowała wspólnie ze swoimi uczniami z klasy 3TD wyśmienitego kurczaka z ryżem w sosie curry. Przy okazji gotowania poznała zwyczaje internackie, umiejętności wychowanków, ich pasje i zainteresowania także kulinarne.

Pani Dominika Jastrząb przyniosła dla swoich maturzystów z klasy 4DT4 pyszne upieczone ciasta, a nasi wychowankowie ugościli wychowawcę w sali spotkań częstując internacką herbatką.

Duet Pani Moniki Marcinowskiej i Pana Grzegorza Remiszewskiego  wraz z programistami – uczniami z klasy 1TP i 4PT5 zabrał się z zapałem i energią za przygotowanie korzennych pierników w naszej kuchni. Na koniec było wspólne zdjęcie przy choince i degustacja pięknie ozdobionych, świątecznych pierników. Dziękujemy naszym nauczycielom za odwiedziny i chęć poznania swoich uczniów z innej strony  – „od kuchni”, w domowej atmosferze.